Aktuality

Vánoční a novoroční pozdravení

Takže jsme již v polovině adventu a musím přiznat, že mi letošní rok utíkal zvláště rychle. Nevím, zda to způsobily několikeré volby, napětí při zhodnocování jejich výsledků nebo politická situace na národní politické scéně. Rozhodně však situace, že je půl roku po volbách a stále ještě nemáme vládu, nutí k zamyšlení.

V EU a Evropském parlamentu si vše běží dál svým poklidným tempem, finské předsednictví bude vystřídáno německým a málokterý občan České republiky to zaznamená. Nechci to tentokrát více rozebírat či dokonce moralizovat, chtěl bych využít tohoto dnešního příspěvku k tomu, abych poděkoval všem svým příznivcům a všem čtenářům svých webových stránek za to, že si najdou čas kliknout na www.ouzky.cz a přečíst si, co je v Evropském parlamentu nového nebo co mne při mé práci zaujalo.

Také bych dnes chtěl všem, skutečně všem, občanům České republiky popřát hezké a spokojené svátky a úspěšný rok 2007. A úplně nakonec bych rád promluvil více jako lékař než jako politik a popřál bych to, co je pro život nejdůležitější, a to je abychom všichni byli zdraví, abychom byli také trochu šťastní a trochu méně jsme se hádali.