Aktuality

Přivítání po prázdninách

Po prázdninové pauze, kterou nemají jen školáci, ale platí v kratší variantě také pro poslance Evropského parlamentu, bych se s Vámi opět rád přivítal na svých webových stránkách.

Léto bylo pro mne spíše hektické. Hodně jsem cestoval a prázdniny mi daly méně klidu než jsem si představoval. Poslední srpnový týden jsem se rovnýma nohama vrhl do práce, přestože to skutečné zahájení proběhne až první zářijový týden na plenárním zasedání ve Štrasburku. A jak to po dovolené zná asi každý, příliš času na adaptaci mi nebylo dopřáno. Hned od prvních dnů jsem obdržel desítky žádostí o schůzku, řešil několik závažných rozhodnutí, která na mne jako na předsedu výboru čekala, a k tomu připravoval k hlasování dvě zprávy…

Na začátek bych Vás ale nechtěl zahrnout velkým množstvím informací, proto budu tentokrát stručnější. Ještě jednou Vás tímto vítám na svých stránkách, kde bych se s Vámi chtěl opět pravidelně setkávat a informovat Vás o zajímavostech i všednostech, které práce poslance přináší. Budu rád, pokud mi zachováte přízeň a snad Vám budu mít každý týden co zajímavého říci.